Перейти до основного вмісту

Медичний вишкіл для майбутніх митців

16/05/2019 - 14:38

Активісти ДІЯ Львівщини завершили навчальний сезон в Львівському державному коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша. У цьому виші вони почали працювати відносно недавно: провели по 4 заняття з 3 групами дітей. Медичні вишколи відбувалися в межах предмету «Захист Вітчизни». Як надати потребуючому невідкладну медичну допомогу учням розповідав інструктор медичного батальйону УДА «Госпітальєри» Володимир Бохонко/

«Ми студентів навчали як зупиняти різні види кровотеч, як себе поводити з пораненими, про техніку безпеки самих допомагаючих, переломи, травми шийного відділу хребта, бандажування, як накладати тампони та пов’язки. Це ті травми з якими кожен з нас може зустрітися в повсякденному житті, і кожен повинен вміти надати першу медичну допомогу потребуючому», - каже Володимир Бохонко.

Окремо, під час фінального заняття «госпітальєр» продемострував спудеям як працюють на передовій польові медики з пораненнями дихальних шляхів, та як вони рятують поранених в умовах бойових дій.
Нагадаємо, цього навчального року курси з основ польової медицини, а також -військової підготовки від професійних інструкторів з бойовим досвідом мали змогу пройти учні 15 навчальних закладів Львівщини. Активісти ДІЯ фактично замінили там теоретичні уроки з предмету «Захист Вітчизни» та «Основи медичних знань» на професійні курси молодого бійця та медика.