Перейти до основного вмісту

Волонтерський візит на передову від «ДІЯ» Львівщини

22/01/2019 - 13:41

Вже традиційно на початку січня, активісти Національного руху "ДІЯ" відвідали бійців на фронті та завезли на позиції наших захисників волонтерську допомогу. Цьогоріч вони привезли на передову медикаменти та продукти на базу медичного батальйону "Госпітальєри". Також відвідали воїнів в Авдіївці, Пісках, Водяному та на нульовій позиції поблизу Широкіно. Разом з "гуманітаркою", до бійців візитери привезли різдвяну коляду

З собою волонтери привезли харчі, каву, різноманітні смаколики, теплі шкарпетки та зимові устілки, покривала та подушки та теплі жилети. Традиційно «волонтерку» на Схід везли знаменитою «Ізольдою», вантажівкою, що прославилася серед львівських волонтерів ще з початку Революції Гідності та початку війни. На ній волонтери вже по декілька раз об’їздили всі гарячі точки на передовій. На кожну з позицій гості приїжджали з різдвіними колядками.
«Ми вважаємо нашим першочерговим завданням підтримати наших воїнів в окопах, які бережуть нас спокій стримуючи окупанта. Дякуємо всім хто долучився та допоміг зібрати необхідну волонтерську допомогу»